​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

דקלה טל גורדון

מעצבת הפנים דקלה טל גורדון, שהתמחותה העיקרית היא עיצוב משרדים, או עסקים מסוגים שונים, מזמינה אתכם להכניס חיים לתוך העסק שלכם. כנסו לאתר שלה: OfficeDesigning.co.il.


התקשרו עכשיו לדקלה: 0723341849

2 דוג' לעיצובי פנים של דקלה:

עיצוב לובי של משרד במרכז הארץ (דבריה של דקלה):

"כשאני מלבישה לובי של חברה, אני מציבה בפני שלוש מטרות: להעביר את מסר החברה ללקוחותיה,להעביר את ערכי הליבה של החברה לעובדיה ומעל הכל שהתוצאה שתתקבל תהיה מזמינה,נעימה וייחודית. בחלל הקבלה שלפניכם,בחרתי להעביר את המסרים באמצעות האלמנטים הפונקציונלים הנמצאים בחלל,ונלקחו מהעולם הפנימי של החברה: יצקתי כורסאות לתומכי עמודים, קיר המכיל את הסיפור שעומד מאחורי החברה,ריצפה המכילה משפטים ומסרים , דלפק קבלה מאסיבי ומרשים. סגנון העיצוב שנבחר הינו תעשייתי, שימוש בבטון וברזל,אך שמרתי על מראה נקי ומוקפד.התוצאה חלל המשדר באמצעות העיצוב פנים: מקצועיות-אמינות-איכות. "

חנות כלי בית/טקסטיל/אקססוריז (דבריה של דקלה):

"הקובייה "החכמה" – SAGE CUBE ,הינה קובייה ורסטילית במבנה-בתוכן-בנראות. את הקובייה פיתחתי מתוך מחשבה לתת מענה לאקססוריז הנמצאים ליד הקופה ולא תמיד ניתן להבחין בהם.

רוצים לדעת איך לעצב משרד ביתי? לתת מענה לארועי קידום מכירות של מוצרים קטנים ויצירת אופן תצוגה חדשני שובב הנראה כמשחק קוביות. הקובייה מאפשרת ללא כל שינוי במבנה, לספק צרכי תצוגה לאקססוריז לבית,טקסטיל,ספרות,כלי משרד ועוד היחידות הפנמיות מתכווננות בהתאם לצומר המוצג. הקובייה תוכננה כך שניתן יהיה לסגור ולפתוח אותה בקלות , ללא צורך לסדר את הסחורה מחדש. הקובייה נוחה לנשיאה ופשוטה להקמה. מגיעה במגוון צבעים ובסגנונות שונים. "

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014