​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיין / זכיינים

זכיינות היא שיטה מוכרת בעולם העסקים אשר בשנים האחרונות החלה לצבור תאוצה רבה. אדם אשר מעוניין להפוך להיות זכיין של אחד מין כל אותם מותגים מובילים אשר נמצאים בשוק הארצי והעולמי יכול לפנות אל הרשת ולקבל ממנה אישור להשתמש בשם של המותג, במוצרים אותם הוא מוכר וכמובן, הוא יקבל מהרשת את כל המידע המסחרי לו הוא זקוק כדי להצליח כמו חנויות המותג בכל מקום אחד. 

למה כל כך שווה להיות זכיין ?

היתרונות בלהפוך להיות זכיין ולהצטרף לאותם זכיינים של מותגים מובילים בארץ או בעולם הם עצומים מאוד. בעזרת שיטת הזכיינות אדם לא מוכרח להקים עסק לבד, להשקיע הון תועפות ומאמצים רבים בהקמה ובפרסום ולקוות שיגיעו לקוחות, אם הוא זכיין הוא יודע כי אנשים כבר מכירים את המותג ויגיעו לרכוש בו את המוצרים וכך מהיות הראשון הוא יכול להתחיל להרוויח בצורה הטובה ביותר ולהגיע אל ההצלחה הגדולה שתמיד חלם עליה. זיכיון הוא אפשרות לפתוח עסק מצליח.

מה הרשת מרוויחה מזה ?

אדם אשר מעוניין להיות זכיין של חברה מסוימת צריך לעבור תהליך מול הרשת בו הוא משלם לרשת עבור הזכיינות ויתכן גם כי במהלך העבודה יצטרך לעביר תמלוגים לרשת המותג אשר הוא משתמש בשם ובמוצרים שלו. כך, הרשת מרחיבה את הפעילות העסקית שלה ומחזקת את המותג בשוק, וכך הזכיין הפרטי יכול להגיע להצלחה גדולה ורווחים עצומים מבלי לעבוד קשה על פרסום וגיוס לקוחות.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014