​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות

שיטת הזכיינות הינה שיטה שצברה תאוצה רבה מאוד במדינת ישראל ובכלל, בכל רחבי העולם וכיום יזמים רבים חושים לקבל זכיינות של מוצג ידוע ומפורסם אשר יעניק להם יתרונות רבים ויאפשר להם להיכנס אל עולם העסקים בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה. היתרון העצום של שיטת היזמות הוא המהירות – בשיטה זו ניתן להקים עסק חדש בצורה הרבה יותר מהירה ולהתחיל להרוויח בצורה טובה כבר מהיום הראשון לפתיחתו של בית העסק, מה שמהווה את משאת ליבם של יזמים רבים.

מוניטין טוב מהיום הראשון

פתיחת עסק חדש בהסכם זכיינות מעניקה לזכיין מוניטין טוב כבר מהיום הראשון לעבודה. בניגוד לתהליך של פתיחת עסק חדש ולא מוכר שהוא תהליך ארוך ומייגע ולעיתים חולף לו זמן רב עד שמגיעים הרווחים הגדולים, בפתיחת עסק בזכיינות של מותג מוכר זוכים למעגל לקוחות רחב כבר מהיום הראשון ויכולים להתחיל להרוויח בצורה טובה מבלי להשקיע יותר מידי בפרסום ובעבודות שיווק.

למידה מהניסיון של מקים המותג

רכישת זכיינות של מותג מוכר מעניקה לאדם יתרון עצום בכך שהוא מקבל הדרכה מלאה ממנהלי המותג ומעובדיו, הדרכה הכוללת כלים רבים וטיפים חשובים שיסייעו לו לתפעל את בית העסק בצורה נכונה וללא טעויות. כך, הוא לומד מהניסיון של מקים המותג אשר הצליח בצורה יוצאת מן הכלל וכך הכדאיות של הפעלת בית העסק הופכת להיות הרבה יותר גבוהה. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014