​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

זכיינות למסירה

בימינו, פתיחה של עסק חדש לחלוטין עלולה להיות עניין לא פשוט בכלל. התחרות בשוק היא רבה וניתן להגיד שהיא אפילו אכזרית, בכל תחום. הצרכן הישראלי נוטה יותר לבחור לקנות בבתי עסק שהוא מכיר- בתי עסק כאלה יכולים להעניק לו ביטחון שהוא אכן מבצע עסקה טובה ומקבל תמורה איכותית. לכן גם במידה ואתם חולמים על יזמות ועל עסק משלכם- האופציה הטובה ביותר הינה פתיחת עסק בשיטת הזכיינות, ולא התחלה מאפס של עסק חדש לחלוטין.


כאשר אתם פותחים עסק בזכיינות, יש לכם נקודת פתיחה טובה הרבה יותר מאשר עסק חדש. אתם נעזרים בשם ובשיטות המוכחות של מותג המוכר לציבור הצרכנים, כך שלא תצטרכו לשווק את העסק בכוחות עצמכם. מדובר בסיכון מסוים בכל מקרה, אך במקרים של זכיינות, זהו הימור בטוח הרבה יותר וסביר שתקבלו בחזרה את ההשקעה שלכם. 


איך לבחור זכיינות למסירה או למכירה?


הרבה מאוד מותגים בארץ מכירים ביתרונותיה של שיטת הזכיינות, ולכן מציעים לזכיינים לפתוח סניפים חדשים. אין כללים מדויקים בנוגע לבחירת החברה המתאימה, אולם מומלץ לבחור בחברה מצליחה ובעלת מוניטין. כדאי לבדוק את מחזור הכספים של החברה מאז הקמתה, ולבחור בחברה אשר הצלחתה המסחרית מושפעת כמה שפחות מתחרות עם עסקים אחרים ומתנודות שונות בשוק. מובן שהשפעה כזו, במידה זו או אחרת, הינה בלתי נמנעת- ובכל זאת כדאי למצוא עסק יציב עד כמה שניתן. 


כך עושים זאת נכון


תהליך הזכיינות עלול להיות לא פשוט, בעיקר למי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום. גם לאחר שמצאתם זכיינות למסירה או למכירה בה אתם מעוניינים, הדרך לפניכם עוד ארוכה ומלאה בבירוקרטיה. 


לא קל לעשות זאת לבד. לכן, אנחנו בפורטל הזכיינות של ישראל נשמח להיות לצדכם במשך כל שלבי התהליך. אנו יכולים להציע לכם ייעוץ והכוונה מפי מגוון מומחים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחומי היזמות והזכיינות. באמצעות העזרה המתאימה שתקבלו מאתנו, תוכלו להיות זכיינים מוצלחים גם אם אין לכם ידע מוקדם בתחום. עד מהרה, תהיו למנהלים מצליחים של רשת מובילה.   

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014