​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

חברת מגוון פתרונות מימון

חברת מגוון פתרונות מימון הינה חברה בעלת ניסיון רב במציאת מקורות מימון שונים עבור עסקים מתפתחים, העמדה של מסגרת אשראי חוץ בנקאית, נטילת משכנתאות ועוד. חברת מגוון פתרונות מימון נמצאת בקשרים ישירים כבר תקופה ארוכה מאוד עם חברות מימון שונות אשר מאפשרות לה להעניק לכל לקוח את פתרונות המימון הנכונים והטובים ביותר עבורו כך שיוכל לפתח את העסק שלו בצורה הטובה ביותר מבלי להיכנס לחובות יותר מידי גדולים וכבדים בעבורו.
פתרונות מימון מגוונים עבור המגזר העסקי
חברת מגוון פתרונות מימון, כשמה כן היא, מעניקה מגוון רחב מאוד של פתרונות מימון שונים עבור המגזר העסקי כמו לדוגמא :
* מתן הלוואות בערבות מדינה עד לסכום של 750,000 ₪.
* מתן הלוואות מקרנות סיוע שונות עד לסכום של 100,000 ₪.
* מימון של סחר.
* מתן ייעוץ עסקי, ייעוץ כלכלי וייעוץ שיווקי מקצועי.
* סיוע בחסכון בעלויות של הבנקים השונים.
* סיוע מלא מבחינה כספית בעת הקמה של עסק חדש.
* ביצוע פרויקט חונכות לעסקים במימון משרד התמ"ת.
* ביצוע ניכיון חשבונות.
* הלוואות ליסינג
ועוד שירותי מימון רבים ומגוונים מאוד.
בנוסף, מעניקה חברת מגוון פתרונות מימון שירות של הלוואות ללקוחות של העסק שלכם. במקום שתצטרכו לרדוף אחרי המחאות שלא מכובדות בבנק או כרטיסי אשראי חסומים, חברת מגוון פתרונות מימון מעניקה ללקוחות שלכם הלוואה בפריסה רחבה כך שיוכלו להחזיר לכם את החוב בצורה הטובה ביותר. שירות זה מוענק כיום למגוון רחב מאוד של עסקים כמו מרפאות שונות , רשתות מוצרי חשמל, סוכנויות רחבים, חנויות של רהיטים ועוד מגוון רחב מאוד של עסקים, מה שמאפשר להם ליהנות מתזרים מסודר יותר ומסייע להם להפטר מכל החובות אחת ולתמיד.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014