​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

יהודית אדר - רואת חשבון

משרדה של רואת החשבון יהודית אדר הינו משרד רואי חשבון אשר מעניק ליווי מלא לחברות בעת הפעולות העסקיות שלהן ומסייע להן להתרחב ולצמוח בכל יום מחדש. המשרד מעניק מגוון רחב של שירותים שונים בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום, לעסקים בתחילת הדרך ולעסקים קיימים, שירותים כגון :

* שירות ייעוץ עסקי וליווי מלא מעת הקמת העסק והפיתוח שלו ואפילו בעת בניית התוכנית העסקית.
* ביצוע תכנון נכון של המס.
* ייצוג מלא מול רשויות המס השונות.
* הכנה, ביקורת ועריכה של דוחות כספיים לחברות שונות, לעמותות ולשותפויות.
* הכנה והגשה ל הצהרות הון.
* הכנה והגשה של דוחות מס שנתיים לרשויות המס השונות.
* פתיחת תיקים לעצמאיים ברשויות השונות.
* טיפול בהחזרי מס אשר מגיעים לעצמאיים.
* הענקת חוות דעת מקצועית בתחומים שונים ומגוונים של ההיבט הכספי בבית העסק.

בנוסף, מעניק משרדה של יהודית אדר שירותי הנהלת חשבונות שונית לכל חברה או עמותה בצורה הטובה ביותר ועל ידי מנהלי חשבונות מקצועיים ובעלי ניסיון רב. 

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014