​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

מהי זכיינות

אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר. הסכם זכיינות הינו הסכם אשר למעשה מאפשר לכל אדם לרכוש את הזכות להשתמש בשם, המוצרים, במוניטין ובידע המקצועי של רשת גדולה ולהצליח בצורה כזו להשתלב בעולם העסקים בצורה הרבה יותר טובה.

איך רוכשים זכיינות ?
כיום ניתן לראות רשתות רבות אשר מציעות זכיינות למכירה עבור הציבור הרחב. תוכלו למצוא באתר "פורטל הזכיינות של ישראל" את המגוון הרחב של הרשתות הללו, בתחומים רבים מאוד, כך שכל אחד יכול למצוא את הרשת המתאימה לו בצורה הרבה יותר טובה ובצורה הרבה יותר מהירה מאי פעם.

מה כולל הסכם זכיינות ?
הסכם זכיינות כולל פרטים רבים מאוד ולכן חשוב מאוד לבצע את ההסכם יחד עם אדם אשר מכיר את התחום ויכול ללוות אתכם לאורך כל התהליך בצורה בטוחה ונכונה עד להצלחה ובכך יכולים לסייע לכם המומחים של "פורטל הזכיינות של ישראל".

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014