​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

עסקים למכירה

עסקים למכירה 
אין ספק כי כיום ניתן למצוא הרבה יותר עסקים למכירה מאשר מה שהיה ניתן לראות בעבר. כיום ישנם בעלי עסקים רבים אשר מעדיפים להעמיד את העסק שלהם למכירה במקום לסגור אותו או להשכיר לאדם אחר, מה שמאפשר להם ליהנות מהרווחים של המכירה מבלי להתאמצץ יתר על המידה.

יתרונות עסקים למכירה לקונים
כמובן, העמדה של עסקים למכירה מעניקה יתרונות לא רק למוכר אלא גם לקונה. רכישה של עסקים קיימים ופעילים הינה ללא ספק הרבה יותר בטוחה מהקמה של עסק חדש לחלוטין שכן במידה והעסק כבר פעיל ניתן לראות את הרווחיות שלו ואת הפוטנציאל שלו בצורה הרבה יותר ברורה, מה שהופך את הרכישה שלו למשתלמת בהחלט.

מה חשוב לבדוק לפני רכישת עסקים למכירה ?
לפני שאתם רוכשים עסק העומד למכירה עליכם לבצע בירורים רבים אודות מצבו של העסק, הביקוש לשירותים אותם הוא מציע, הרווחיות שלו, מעגל הלקוחות שלו ועוד. רק כך תוכלו לדעת בוודאות כי אתם מבצעים רכישה נכונה ומשתלמת.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014