​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

שחר פרילינג משרד רו"ח

משרד רואי חשבון שחר פרילינג הינו משרד רואי חשבון אשר מעניק שירותים ללקוחות עסקיים ועצמאיים אשר פועלים בתחום המזון והמסעדנות. המשרד מעניק שירותים במשך תקופה ארוכה מאוד לחברות שונות בתחום כמו מסעדות, בתי קפה, חברות שירותי קייטרינג ועוד מגוון רחב מאוד של לקוחות אשר זוכים לייעוץ לאורך כל הדרך ומגוון רחב מאוד של שירותים פיננסיים, גם עבור לקוחות אשר רוכשים זכיינות בתחום המזון. הובלות משרדים הן הפיתרון המושלם גם למשרדי רואי חשבון.

משרד רואי חשבון שחר פרילינג מעניק מגוון רחב מאוד של שירותים אשר אותם ניתן לחלק לשני תחומים עיקריים : שירותים המוענקים לעסקים בעת תהליך ההקמה של העסק כמו שירותים של בניית תכנית עסקית, ייעוץ בנוגע למימון העסק, סיוע בגיוס כספים, פתיחת תיקים ועוד וכן שירותים במהלך הפעילות השוטפת של העסק כמו שירותי הנהלת חשבונות, שירות של חישוב שכר ושירותים נוספים.כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014