​072-3945384

יצירת קשר
...טוען...

תחומים נוספים

אם אתם רוצים לרכוש זכיינות של רשת גדולה ומוכרת כדי לפתוח סניף מצליח משלכם, תוכלו למצוא מבחר גדול מאוד של רשתות אשר מעניקות זכיינות ומאפשרות לכם לפתוח סניף מצליח באזור המגורים שלכם ולהצטרף להצלחה הגדולה של הרשת. כיום, ישנם תחומים רבים של חנויות אשר מעניקות זכיינות ואתם יכולים לרכוש זכיינות בתחומים הבאים :
זכיינות בתחום המזון – מסעדות, בתי קפה, גלידריות, רשתות מזון מהיר ועוד.
זכיינות בתחומי האופנה – חנויות בגדים לגברים, נשים וילדים, חנויות נעליים וחנויות אפנה  נוספות.
זכיינות בתחומים שונים – אמנם תחום המזון והאופנה אלו התחומים העיקריים בזכיינות אך אתם יכולים למצוא זכיינות על מגוון רשתות נוספות כמו בתי דפוס, חנויות מזכרות, רשתות קוסמטיקה, מכוני יופי, מרפאות פרטיות, חנויות מתנות, משחקים וצעצועים לילדים ועוד מגוון רחב מאוד של חנויות שיתאימו לאופי שלכם ולצורך של האזור בו אתם מעוניינים לפתוח את החנות.

בחירת התחום הנכון

בחירה של התחום הנכון לכם מבין כל התחומים המציעים זכיינות היא בחירה אשר עלולה להיות מעט מורכבת ולכן כדי לבצע אותה עם מומחים. תוכלו להיעזר בצוות המומחים של פורטל הזכיינות של ישראל על מנת שיעזרו לכם לבחור מבין כל תחומי הזכיינות את התחום המתאים לכם ביותר, התחום אשר דרכו תצליחו להרוויח ולפתוח עסק עצמאי משלכם תחת שם של מותג גדול ומוכר בהצלחה רבה.

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014