​072-3945384

אור.סטור
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לרשת שתאיר כל בית בישראל
יצירת קשר
...טוען...

גלריה

אודות

כל רעיון טוב מתחיל מהארה, לא מדובר דווקא במשהו רוחני, אלא בתובנה חזקה שיש לה ביקוש וצורך אמיתיים . ככה נולד מותג התאורה החדש אור.סטור,  שרואה אור על מנת להציע פתרונות תאורה מעוצבים ואיכותיים לקהלים רחבים. 

אם בעבר הרצון והתשוקה לסביבה מעוצבת ורמת לייף-סטייל גבוהה היו נחלתם של מעטים יחסית, כיום הדרישה לכך מגיעה מאוכלוסיות רבות ומגוונות. כדי לענות על הצורך ההולך וגובר הזה קמה אור.סטור. החזון של אור.סטור הוא להפוך לרשת ארצית גדולה, שתוביל תרבות עיצוב חדשה ומתקדמת בתחום התאורה בישראל. חנויות הרשת יעניקו חוויה נעימה, מוארת וחדשנית, שתהפוך את הביקור והקנייה בה לחובה לכל מי שמעוניין בשילוב בין עיצוב ברמה גבוהה ותמחור ידידותי. אור.סטור היא מיזם חדש מבית העיצוב היוקרתי אקסקלוסיב, חברה בעלת עשרות שנות ניסיון, מהמובילות בתחום העיצוב העילי. 

החיבור בין הידע הטכנולוגי המתקדם בתחום התאורה והעיצוב המוביל והמעודכן יוצרים שילוב מנצח לשוק הפרטי והעסקי כאחד. כעת באמצעות אור.סטור יוכלו ליהנות מהשילוב המנצח של אקסקלוסיב מגוון קהלים,  שלא יכול היה להרשות לעצמו זאת עד עכשיו. העוצמה של אקסקלוסיב תעמוד לרשות זכייני אור.סטור לאורך כל הדרך. צוות אקסקלוסיב ילווה את הזכיינים ויחלוק את הידע האדיר, שנצבר בחברה בתחומים מגוונים כגון:  בחירת המיקום והמוצרים, עיצוב והקמת החנות, הכשרת העובדים והקמת מערך השירות. הליווי שלנו יסייע להפוך כל חנות מרשת אור.סטור למוצלחת ורווחית.


אור סטור הוא קונספט חדש מבית אקסלוסיב תאורה שהינה רשת מובילה של תאורה לעשירון העליון. הקונספט הינו חנויות תאורה מעוצבות למעמד הביניים- מעוצב אבל במחיר שפוי

בכוונת אור.סטור לפתח רשת של זכיינים שיפעילו באופן מקצועי ורווחי חנויות קונספט למכירת גופי תאורה. לצורך כך, כל מועמד אשר ירצה לרכוש זיכיון להפעלת חנות יעבור תקופת הכשרה בת 6 שבועות באחת מהחנויות של רשת אקסקלוסיב בת"א. הזכיין ייחשף למגוון המוצרים של החברה, לשיטות העבודה המייחדות אותה ולשיטות מכירה שיאפשרו לו בעתיד לתפעל חנות שלו.

על הזכיין להיות בעל הון עצמי של לפחות 500,000 ₪. במידה ולזכיין יש משקיע, עליו לקבל את אישורה של החברה לזהות המשקיע. בכל מקרה על הזכיין להחזיק פחות 50% מהזכויות בזיכיון.

זכיינות היא שיטה המאפשרת לזכיין לנהל עסק בהצלחה , ללא ניסיון קודם או ידע בתחום. בשיטה זו החברה המזכה מציעה לאדם בודד או לחברה אחרת את הזכות, לעשות שימוש בשמה המסחרי של החברה המזכה, במוניטין שלה, במוצריה ובשירותיה. וכן בידע מקצועי, שיטות ניהול, מערכות שיווק, ספרי הפעלה ומערכות מידע.

דמי הזיכיון להפעלת חנות יעמדו על 200,000 ₪ בתוספת מע"מ. הזכיין יישא בעלויות הקמת החנות ע"פ מפרט של אדריכל/ממתג החברה. כל המוצרים אשר יימכרו בחנויות הרשת ירכשו באופן בלעדי מהחברה. הזכיין יעמיד לחברה ערבות בנקאית בסכום של ₪100,000 להבטחת התחייבויותיו ע"פ הסכם זיכיון.

תנאי זכיינות

עלות הקמה משוערת ערבות בנקאית דמי הזכיינות
200,000 ש"ח 100,000 ש"ח 200,000 ש"ח + מע"מ

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014