​072-3945384

אנגלו-סכסון
רשת לשיווק ותיווך נדל"ן
יצירת קשר
...טוען...

גלריה

אודות

אנגלו-סכסון בבעלות קבוצת ס.א.ל הוקמה בשנת 1964 ע"י דייב בלומברג ז"ל ומונה כיום כ- 75 סניפים בפריסה ארצית.

הרשת הינה המובילה והותיקה בישראל  לשיווק ותיווך נדל"ן ומפעילה מכללה ללימוד מקצועות הנדל"ן.

סניפי הרשת נהנים מליווי מקצועי והדרכה שיווקית החל מקורסים והשתלמויות סדנאות ואימון אישי.

עפ"י סקר גיאוקרטוגרפיה הרשת הינה המותג החזק ביותר של מודעות כלל ארצית.

תנאי זכיינות

גודל חנות נדרש סוג הזכיינות מיקום תקופת זיכיון דמי זיכיון
60 מ"ר ומעלה נדל"ן בהתאם לצרכי הנהלת הרשת בהתאם לחוזה בהתאם לחוזה
סוג הזכיינות תקופת זיכיון
נדל"ן בהתאם לחוזה

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014