​072-3945384

דיסקלי

דיסקלי

"דיסקלי" הינה רשת שהתחילה מלהיות חנות מוזיקה אשר מתמחה בייצור, הפקה ושיווק שירים לגיל הרך ומוסיקה בכלל.
החברה לקחה את הרעיון של "שיר במתנה", רעיון אשר קיים כבר מספר שנים והעניקה לו פיתוח לכיוון של דיסק אישי מדהים לילדים. בכל דיסק שכזה יש עשרה שירים מקוריים, קליטים וחינוכיים, כשבתוכם שמו של ילדכם מוזכר מספר פעמים (4-12) בכל שיר.
כיום מוצרי החברה נמכרים ברחבי העולם במגוון שפות.
רשת "דיסקלי" השאירה לעצמה את הזכויות הבלעדיות למוצריה בארץ ובעולם (למעט אנגליה, ארה"ב ומצריים) בשפות עברית, אנגלית, ערבית ורוסית.
בחברה מועסקים מוסיקאים ואנשי חינוך אשר הם בעלי ניסיון בתחום רב בתחום כמו זמרים, כותבים, מלחינים, מעבדים ונגנים שעובדים שעות על גבי שעות על מנת לספק ללקוח את המוצר הטוב ביותר וכיום בכדי להתפתח הרשת מאפשר לרכוש זכיינות לפתיחת חנות מוסיקה דיסקלי באזור המגורים שלכם.

תנאי הזכיינות דיסקלי -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
   

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014