​072-3945384

הדס

הדס

רשת   HEADS הינה רשת אשר כיום מונה מספר סניפים ברחבי הארץ ומועסקים  בה טובי מעצבי השיער של ישראל.
הרשת, אשר הוקמה על ידי שלושה מעצבי שיער מובילים אשר מכתיבים את הקו בזירה העולמית , מציעה מגוון רחב של עיצובי שיער, תספורות ושירותים נוספים לקהל הרחב.  הרשת מפעילה מערך הדרכה ובית ספר מקצועי למעצבי שיער ""HAIR COLLEGE אשר הוכיח את ברחבי העולם.
לראשונה, הרשת שבכוונתה לפתוח סניפים נוספים בארץ, מחפשת אחר זכיינים שיהיו שותפים למהלך ולהצלחה הגדולה של הרשת ,זכיינים שרוצים להתחיל עם הכנסה חודשית של למעלה מ 100,000 ₪ בחודש. חשוב להדגיש כי יכולת מקצועית והבנה ניהולית כדי לפתוח סניף ולקחת חלק בהצלחה.

תנאי הזכיינות הדס -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
עמלת כניסה חד פעמית ורייטנר חודשי 60-80 מ"ר קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
שנתיים מינימום
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
20,000 ש"ח    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014