​072-3945384

קוקולה

קוקולה

זכיינות ישראל איננה מייצגת עוד את מותג זה. נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים לכם זכיינות באופן אישי מבין מגוון רשתות אחרות המיוצגות על ידנו. השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.


רשת חנויות קוקולה היא רשת חנויות אקססוריז. הרשת החלה דרכה בשנת 2008 והיום היא מונה כבר 11 חנויות ביעדים חמים ואטרקטיבים!

קניון רחובות

קניון מלחה ירושליים

קניון הזהב ראשלצ

רושילד 53 ראשלצ

קניון חולון

קניון גבעתיים

קניון חיפה

קניון קריון קרית ביאליק

קניון קרית אתא

קניון עכו

קניון ביג פאשן טבריה

הסחורה מיובאת מסין וקוריאה על ידי הרשת.

מגוון המוצרים : תכשיטי אופנה  תכשיטי גולפילד, תיקים, אביזרי שיער, נעלי אופנה, ארנקים, משקפי אופנה, צעיפים ועוד..

קהל הלקוחות שלנו בעיקר נשים ונערות בטווח גילאים 7-70 אך גם מתאים לשאר הגילאים והמינים. טווח מחירי המוצרים רחב ונוח לכל כיס.

החנויות שלנו ממוקמות באיזורים מרכזיים ברחבי הארץ.

אנו מחפשים זכיינם בעלי יכולות ניהול ויכולות השקעה בפריסה ארצית. עם רצון להשתלב ברשת ולהצליח איתנו.

הרשת משקיעה הדרכה, הכשרה וליווי אשר יעזרו לזכיין להתאקלם המהרה. תנאי הזכיינות קוקולה - רשת חנויות לאביזרי אופנה

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 80 מ"ר קניונים,מרכזי מסחר ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
250,000 ש"ח בבעלות החברה
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
100,000 ש"ח 50%    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014