​072-3945384

נעלי קרוקס

נעלי קרוקס

המותג נעלי קרוקס יצא לאור בשנת 2002 באחת מתצוגות היאכטות בדרום ארה"ב. הנעליים אשר נחשפו במהלך התצוגה משכו מיד רבים בזכות קלות הנעל, הצבעוניות של הדגמים השונים, העובדה שהיא צפה במים ולא משאירה עקבות ומעל הכל, הנוחות של הנעל. נעלי הנוחות של חברת קרוקס מיוצרים מחומר ייחודי אשר נקרא Crocslite, חומר קל מאוד, אשר מסוגל ליצור בידוד מחום וקור, קל לניקוי, מונע הצטברות חיידקים ולא מחליק.

מאז ועד היום מותג ההנעלה קרוקס הפך לשם דבר בישראל ובכל רחבי העולם, ובכל יום נמכרים אלפי נעליים בחנויות השונות. כמובן, המותג מתפתח כל הזמן ולצד הדגמים הקלאסיים אתם יכולים למצוא עוד מגוון רחב של דגמים אפנתיים המותאמים לכל לבוש ולכל אחת ואחת.

הצטרפו כזכיינים לרשת קרוקס!

חולמים להקים חנות נעליים משלכם? רוצים לפתוח עסק עם פוטנציאל רווח גדול וביקוש עצום בכל מקום בארץ? עכשיו אתם יכולים להגשים את החלום!

רשת קרוקס מגייסת זכיינים חדשים יחד עם זכיינות ישראל, ואנו מציעים לכם ליווי מקצועי מלא לאורך כל הדרך, סיוע במימון, התייעצות משפטית וכל מה שאתם זקוקים לו בכדי להגשים את החלום.

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים עכשיו בטופס יצירת הקשר באתר, או חייגו אלינו, ויועץ מקצועי יעמוד לרשותכם עד לרגע החתימה על הסכם הזיכיון, ואפילו לאחר מכן.


תנאי הזכיינות נעלי קרוקס -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 60-140 מ"ר
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
אין 200,000₪ אין
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
100,000₪ 3 חודשים 40%    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014