​072-3945384

iSpaexpress

iSpaexpress

רשת  ISpaexpressהינה רשת קוסמטיקה יוקרתית במיוחד, רשת אשר מספקת שירותי מניקור, פדיקור, טיפולי פנים, קוסמטיקה, שיזוף, הסרת שיער, עיסויים ועוד מגוון רחב מאוד של טיפולים קוסמטיים איכותיים ומקצועיים. 
כיום, הרשת מונה שני סניפים אשר הם ממוקמים במבשרת ציון ובמודיעין אך יחד עם זאת, רשת iSpaexpress מתחילה כעת להרחיב את הפעילות שלה ולצורך כך היא מחפשת אתכם, הזכיינים, על מנת להעניק להם הדרכה מלאה ואת כל הכלים המקצועיים כדי שתוכלו לפתוח סניף משלכם ולהצטרף גם אתם אל ההצלחה של הרשת.
אם אתם מעוניינים, צרו קשר ותקבלו את כל הפרטים להם אתם זקוקים כדי להתקדם אל עבר ההצלחה הגדולה שתמיד חיפשתם אותה.

צפייה בסרטון iSpaexpress

תנאי הזכיינות iSpaexpress -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
זכיינות מלאה 6.5% קניונים מרכזיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
400,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
180,000 ש"ח 3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול    

כתבות

  • מכירת עסקים הוא נושא נפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות כיצד בעלי עסקים רבים אשר הרימו את העסק שלהם מאפס וטיפחו אותו מחליטים למכור אותו למרות שהוא מצליח. יחד עם זאת, בתחום מכירת עסקים יש פרטים רבים שיש לשים לב אליהם ואדם אשר קונה עסק בלי לבדוק היטב את כל הנתונים הללו עלול למצוא את עצמו בהפסד או שמאוחר מידי יגלה כי עשה טעות. לכן, אנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים עזרה לאלו המעוניינים לקנות עסק קיים ומעניקים ליווי צמוד עד להצלחה הגדולה.
  • בניית מותג היא עבודה לא קלה כלל וכלל ולרוב כי כוללת בתוכה עבודה רבה, פרטים קטנים וחשובים והוצאה כספית גדולה במיוחד. בניית מותג זהו תהליך אשר מתמשך שנים רבות, תהליך אשר לא תמיד מצליח אך כשהוא מצליח הוא יכול להביא לבעל המותג הצלחה רבה מאוד. יחד עם זאת, העבודה הקשה הכרוכה בבנייה של מותג וההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות בכך מביאים אנשים רבים למצב בו הם מעדיפים לרכוש זכיינות של מותג קיים וכך ליהנות מהצלחה של מותג מבלי לבנות אותו באופן עצמי.
  • אין ספק כי בשנים האחרונות המושג זכיינות תפס משמעות אחרת לחלוטין מבעבר וכיום מדובר במושג אשר מעניק לאנשים רבים אפשרות להצלחה בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר
  • אין ספק כי המשימה של חיפוש שותף עסקי הינה משימה לא קלה כלל ולעיתים רבות ניתן לראות אנשי עסקים רבים העמלים שעות על גבי שעות ועושים ימים כלילות עד שהם מוצאים את השותף העסקי הטוב ביותר עבורם.
  • דקלה טל גורדון - מעצבת המשרדים והעסקים המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014